- Home
- Binzel Wolframelektrode E3 - 2.4X175MM PAARS
Binzel Wolframelektrode E3 - 2.4X175MM PAARS
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Wolframelektrode E3 - 2.4X175MM PAARS
Elektrode met gemengde oxides. Deze elektrodes zijn minder schadelijk voor het milieu. Uitstekende ontstekingseigenschappen en constante laseigenschappen. Universeel toepasbaar op het gebied van DC- en AC-lassen.
- 2.4X175mm
- Kleur: Paars
- E3
- Constante laseigenschappen
- Uitstekende ontstekingseigenschappen
Specificaties
Specificaties
| SKU | 520005 |
|---|---|
| GTIN | 04036584685643 |
| Brand | Binzel |
| Lengte | 175 |
| Diameter | 2.4 |
| Courantheid | A |
| AGP product description | Wolfraamelektrode E3 paars 2,4mm |
| AGP product erp description | Wolfraamelektrode E3 paars 2,4mm / 2.4x175mm Paars / Binzel |
| AGP Product model | 2.4x175mm Paars |
| AGP product variation | Binzel |
| Price Per Label | STUKS |