- Home
- - Krachtdop 3/8 Magnetisch Ko-ken - 10mm
- Krachtdop 3/8 Magnetisch Ko-ken - 10mm
Ons artikelnummer:
118102
Merk:
-
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
Krachtdop 3/8 Magnetisch Ko-ken - 10mm
- 10mm
- 3/8''
- Binnenzeskant
Specificaties
Specificaties
| SKU | 118102 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 04991644315758 |
| Brand | - |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Courantheid | A |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| AGP product description | Krachtdop 3/8" Magnetisch Ko-Ken |
| AGP product erp description | Krachtdop 3/8" Magnetisch Ko-Ken / 10mm / Ko-Ken |
| AGP Product model | 10mm |
| AGP product long description | KO-KEN |
| AGP product variation | Ko-Ken |