- Home
- Euroboor Kernboormachine 12KG / 1000W / 12-32MM / 1-13MM ECO.32 220V
Euroboor Kernboormachine 12KG / 1000W / 12-32MM / 1-13MM ECO.32 220V
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Kernboormachine
Ø 12 - 32 mm / 12 kg
Deze krachtige en compacte kernboormachine is uitgerust met een sterke 1000 W motor en is geschikt voor professioneel boorwerk in staal en metaalconstructies. De machine is geschikt voor kernboren van Ø 12 tot 32 mm en kan daarnaast gebruikt worden met spiraalboren van 1 tot 13 mm. Dankzij het compacte ontwerp en het lage gewicht van slechts 12 kg is deze kernboormachine eenvoudig te verplaatsen en ideaal voor gebruik op locatie of in de werkplaats. De betrouwbare prestaties en stevige constructie maken deze machine een uitstekende keuze voor dagelijks intensief gebruik.
Specificaties
Specificaties
| SKU | S02820 |
|---|---|
| Brand | Euroboor |
| Spanning | 230 |
| Courantheid | B |
| AGP product description | Kernboormachine Euroboor 12KG / 1000W / |
| AGP product erp description | Kernboormachine Euroboor 12KG / 1000W / / 12-32MM / 1-13MM / ECO.32 220V |
| AGP Product model | ECO.32 220V |
| AGP product long description | 12-32MM / 1-13MM |