Ons artikelnummer: FAG04220
Merk: FAG
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
150X220X154
Specificaties
arrow-right
SKU FAG04220
Price Per Label STUKS
GTIN 04012801216784
Brand FAG
Type toebehoren/onderdelen Overig
Toebehoren Ja
Onderdeel Nee
Courantheid J
Gewicht 10,2 kg
Breedte 154 mm
Binnendiameter 150 mm
Buitendiameter 220 mm