- Home
- Gedore Gereedschap-opzetkist met 3 laden 2430
Gedore Gereedschap-opzetkist met 3 laden 2430
Op voorraad bij leverancier
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
GEDORE Gereedschap-opzetkist met 3 laden 2430
Gedore staat al decennialang bekend om zijn premium handgereedschap, ontwikkeld voor professionals die geen concessies doen aan kwaliteit. Of je nu werkt in de industrie, automotive of bouwsector, Gedore biedt precisie, duurzaamheid en betrouwbaarheid. Kies voor gereedschap dat generaties lang meegaat.Korpus:
- afmetingen: H 345 x B 775 x D 475 mm
- aflegblad van ABS-kunststof met 3 vakken voor kleine onderdelen
- plaatstaal, corrosiebestendig en krasvast gepoedercoat, GEDORE-blauw
- centraal afsluitbaar dmv cilinderslot
- brede laden (B 640 x D 400 x H 67 mm), volledig uittrekbaar, uitneembaar
- veiligheidsvergrendeling per lade, bediening met één hand
- kogelgelagerde geleiderails
- individueel in te delen m.b.v. lengte- en dwarsschotjes (ook los leverbaar)
- laden tot 40 kg belastbaar
- plaatstaal, corrosiebestendig en krasvast gepoedercoat, GEDORE-blauw
- bijzonder geschikt als opzetkist op de gereedschapwagens 2004, 2005 met diepte 475 mm vanaf 4/2014
- 6 lengte- en 2 dwarsschotjes van verzinkt plaatstaal
- optimaal te vullen met GEDORE gereedschapsmodules (1500 ES/1500 CT of 2005 CT)
Specificaties
Specificaties
| SKU | GE05228 |
|---|---|
| GTIN | 04010886860199 |
| Brand | GEDORE |
| Breedte | 775 mm |
| Lengte | 475 mm |
| Hoogte | 345 mm |
| Courantheid | C |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| AGP product description | Gereedschap - Opzetkist Met 3 Laden |
| AGP product erp description | Gereedschap - Opzetkist Met 3 Laden / GEDORE / 2430 / GEDORE |
| AGP Product model | 2430 |
| AGP product long description | GEDORE |
| AGP product variation | GEDORE |
| Price Per Label | STUKS |
Fabrikant
Fabrikant
GEDORE
Gebruikerscomfort en lange levensduur, Gedore streeft naar productinnovatie.
Professionele handgereedschappen en werkplaatstuitrusting. Gedore produceert hoogwaardig en professioneel gereedschap in 2 productlijnen, Red en Blue. Dit gereedschap kan gebruikt worden voor de professionals en de doe-het-zelver.