- Home
- Gedore Gereedschapbord 1450 L, 987x493 mm
Gedore Gereedschapbord 1450 L, 987x493 mm
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
GEDORE Gereedschapbord 1450 L, 987x493 mm
Gedore staat al decennialang bekend om zijn premium handgereedschap, ontwikkeld voor professionals die geen concessies doen aan kwaliteit. Of je nu werkt in de industrie, automotive of bouwsector, Gedore biedt precisie, duurzaamheid en betrouwbaarheid. Kies voor gereedschap dat generaties lang meegaat.- voor het overzichtelijk opbergen van uw gereedschapset
- eenvoudig aan de wand te bevestigen
- gemaakt van stabiel plaatstaal, 1,5 mm, rand aan alle zijden omgezet
- vierkante gaten 10 x 38 mm
- afmetingen: L 987 x H 493 mm
- GEDORE blauw
- levering zonder gereedschap
Specificaties
Specificaties
| SKU | GE04506 |
|---|---|
| GTIN | 04010886561713 |
| Brand | GEDORE |
| Lengte | 987 mm |
| Hoogte | 493 mm |
| Courantheid | J |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| AGP product description | Gereedschapbord. 987x493mm GEDORE |
| AGP product erp description | Gereedschapbord. 987x493mm GEDORE / 1450 L / GEDORE |
| AGP Product model | 1450 L |
| AGP product variation | GEDORE |
| Price Per Label | STUKS |
Fabrikant
Fabrikant
GEDORE
Gebruikerscomfort en lange levensduur, Gedore streeft naar productinnovatie.
Professionele handgereedschappen en werkplaatstuitrusting. Gedore produceert hoogwaardig en professioneel gereedschap in 2 productlijnen, Red en Blue. Dit gereedschap kan gebruikt worden voor de professionals en de doe-het-zelver.