- Home
- Kroon-Oil 1 Lt Flacon Kroon-oil Gearlube Gl-4 80w 1209 1209
Kroon-Oil 1 Lt Flacon Kroon-oil Gearlube Gl-4 80w 1209 1209
Ons artikelnummer:
KRO0293
Merk:
Kroon-Oil
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Downloads
Productomschrijving
Productomschrijving
- Gearlube GL-4 80W is een minerale smeerolie voor mechanische overbrengingen, gebaseerd op hoogwaardige solvent geraffineerde basisoliën, waaraan speciale 'Extreme Pressure' additieven zijn toegevoegd om de volgende eigenschappen te verkrijgen
- Goede weerstand tegen oxidatie
- Goed anti-roest-, anti-corrosie- en anti-schuim vermogen
- Laag stolpunt
- Goede 'Extreme Pressure' eigenschappen
- Gearlube GL-4 80W wordt gebruikt in hypoïd achterbruggen, versnellingsbakken en andere overbrengingen, waarin 'Extreme Pressure' gedoopte oliën worden voorgeschreven.
Specificaties
Specificaties
| SKU | KRO0293 |
|---|---|
| GTIN | 08710128012091 |
| Brand | Kroon-Oil |
| Model | Smeermiddel |
| Materiaal | Minerale olie |
| Verpakking | Flacon |
| Inhoud | 1000 |
| Courantheid | B |
| Inhoud | 1 LT |
| AGP product description | Gearlube GL-4 80W 1l Kroon-Oil |
| AGP product erp description | Gearlube GL-4 80W 1l Kroon-Oil / 1l / 80W / Kroon-Oil |
| AGP Product model | 1l / 80W |
| AGP product long description | GL-4 80W |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| AGP product variation | Kroon-Oil |
| Price Per Label | STUKS |