Red Rooster Handpalmschuurmachine RRI-6150-5SV - 150mm
Ons artikelnummer: A0Z548
Merk: RED ROOSTER
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
RED ROOSTER Industrie RRI-6150-5SV - Handpalmschuurmachine 150mm
Gereedschap voor de industrie
Kenmerken:
  • rpm 12000
  • vermogen 0,3 kW
  • vibraties <2,5 m/s²
  • geluidsniveau 73 dB(A)
  • afmeting a 213 mm
  • afmeting b 104 mm
  • gewicht 0,78 kg
  • spindel 5/16" UNF inch
  • luchtaansluiting PT 1/4" inch
  • maximale luchtdruk 6,3 Bar
  • afmeting schuurvlak 150 mm
  • luchtverbruik 4,9 l/s
  • slangdiameter 10 mm