Hikoki Accu Bandzaag Bl Exclusive CB18DBLW4Z
Ons artikelnummer: HIK00077
Merk: HiKOKI
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
De Hikoki CB18DBL W4Z accu bandzaag is een lichte, compacte machine van 3,5 kg met een onderhoudsvrije koolborstelloze motor. Met afmetingen van 413 x 173 x 266 mm en een optimale balans biedt deze bandzaag zowel kracht als gebruiksgemak. De machine beschikt over de hoogste zaagsnelheid en capaciteit in zijn klasse, met een instelbare bandsnelheid van 80 - 195 m/min (in 5 standen) en 120 - 195 m/min in de AT-mode, ideaal voor verschillende materialen. Het snelspansysteem maakt het verwisselen van het 900 mm lange zaaglint eenvoudig, en de instelbare materiaalaanslag zorgt voor nauwkeurige zaagsnedes. Dankzij de soft grip en het actieve controle systeem (Hitachi ACS) wordt het zagen comfortabel en veilig, terwijl de LED-verlichting zorgt voor optimale zichtbaarheid bij het werk. Deze accu bandzaag is geschikt voor het zagen van ronde stalen buizen tot 83 mm en vierkante stalen buizen tot 80 x 80 mm. De machine wordt geleverd zonder accu's en lader.
Kenmerken:
  • Accu's (aantal): 0 - zonder accu's
  • Gewicht: 3,5 kg
  • Voltage: 18 V
  • Zaaghoogte (max.): 83 mm
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00077
Price Per Label STUKS
GTIN 04966376302383
Brand HiKOKI
Nom. spanning 18
Aantal meegeleverde accu's 0
Gewicht zonder accupack 3.5
Met acculader Nee
Courantheid J
Hoogte 266 mm
Gewicht 3,5 kg
Breedte 173 mm
Lengte 413 mm
AGP product long description Exclusive In Doos HiKOKI
AGP product description Accu Bandzaag 18V, BL, 83mm, MV,
AGP product erp description Accu Bandzaag 18V, BL, 83mm, MV, / Exclusive In Doos HiKOKI / CB18DBLW4Z / HiKOKI