- Home
- Hikoki Accu cirkelzaag mv-ex hsc C3606DAW2Z
Hikoki Accu cirkelzaag mv-ex hsc C3606DAW2Z
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
· hoge zaagcapaciteit
· koolborstelloze motor
· automatische elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
· snel en gemakkelijk zaagblad verwisselen
· blaasfunctie
· overbelastingsbeveiliging
· soft grip
· accu indicator
· dubbele ledverlichting
· wordt geleverd zonder accu's en lader
Standaard toebehoren:
1 HSC IV
Specificaties
Specificaties
| SKU | HIK00018 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 04966376408160 |
| Brand | HiKOKI |
| Zaagbladdiameter | 165 |
| Max. zwenkbereik | 45 |
| Snijdiepte (90°) | 66 |
| Gewicht zonder accupack | 3.4 |
| Nom. spanning | 36 |
| Aantal meegeleverde accu's | 0 |
| Met acculader | Nee |
| Courantheid | C |
| Hoogte | 262 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Breedte | 188 mm |
| Lengte | 292 mm |
| AGP product long description | Excl. Accu En Lader HiKOKI |
| AGP product description | Accu Cirkelzaag 36V MV-EX HSC 165mm |
| AGP product erp description | Accu Cirkelzaag 36V MV-EX HSC 165mm / Excl. Accu En Lader HiKOKI / C3606DBW2Z / HiKOKI |
| AGP Product model | C3606DBW2Z |
| AGP product variation | HiKOKI |
Fabrikant
Fabrikant
HiKOKI
Hikoki is één van onze topmerken voor elektrisch gereedschap. Met een uitgebreid assortiment bekabeld en accugereedschap heeft Hikoki altijd het juiste gereedschap voor de vakman. Hikoki staat bekend om boor- en schroefmachines van de hoogste kwaliteit, maar ook voor zagen, frezen en slijpmachines is Hikoki een uitstekende keuze.