- Hikoki Accu cirkelzaag mv-ex hsc C3606DAW2Z
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
· hoge zaagcapaciteit
· koolborstelloze motor
· automatische elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
· snel en gemakkelijk zaagblad verwisselen
· blaasfunctie
· overbelastingsbeveiliging
· soft grip
· accu indicator
· dubbele ledverlichting
· wordt geleverd zonder accu's en lader
Standaard toebehoren:
1 HSC IV
Specificaties
Specificaties
| SKU | HIK00018 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 04966376408160 |
| Brand | HiKOKI |
| Zaagbladdiameter | 165 |
| Max. zwenkbereik | 45 |
| Snijdiepte (90°) | 66 |
| Gewicht zonder accupack | 3.4 |
| Nom. spanning | 36 |
| Aantal meegeleverde accu's | 0 |
| Met acculader | Nee |
| Courantheid | C |
| Hoogte | 262 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Breedte | 188 mm |
| Lengte | 292 mm |
| AGP product long description | Excl. Accu En Lader HiKOKI |
| AGP product description | Accu Cirkelzaag 36V MV-EX HSC 165mm |