Hikoki Accu Decoupeerzaag CJ36DBW2Z
Ons artikelnummer: HIK00492
Merk: HiKOKI
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
De Accu Decoupeerzaag van 36V levert de hoogste snijsnelheid in zijn klasse, waardoor hij ideaal is voor diverse toepassingen. Met de automatische snelheidsmodus en een schakelaar die zowel links als rechts bedienbaar is, biedt deze zaag optimale gebruiksvriendelijkheid. De constante snelheid en variabele toerentalinstelling zorgen voor precisie tijdens het zagen. Bovendien heeft de decoupeerzaag vier standen voor pendelslag, wat de efficiëntie verhoogt. Met een gripdiameter van slechts 57 mm is hij comfortabel in gebruik. Het zaagblad kan zonder gereedschap worden verwisseld en de blaasfunctie houdt het werkgebied vrij van zaagsel. De machine wordt geleverd zonder lader en accu's in een HSC III koffer, wat zorgt voor een veilige opslag en transport.
Kenmerken:
  • Capaciteit Hout: 160 mm
  • Capaciteit Staal: 10 mm
  • Capaciteit RVS Staal: 3,2 mm
  • Toerental Onbelast: 800 - 3.500 min.
  • Triaxiale Vibratiewaarde (ah) m/s²: 8.4
  • Geluidssterkte (Lwa) dB(A): 89
  • Hoogte: 175 mm
  • Lengte: 298 mm
  • Gewicht: 2,7 kg
Leveringsomvang:
  • 1x Stofafzuigadapter
  • 1x Anti-splinterplaatje
  • 1x Beschermkapje
  • 1x Zaagblad
  • 1x HSC III
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00492
GTIN 04966376331161
Brand HiKOKI
AGP product erp description Accu Decoupeerzaag 36V BL 160mm / Handpalmgreep MV Exclusive In HSC II H H / CJ36DBW2Z / HiKOKI
AGP product description Accu Decoupeerzaag 36V BL 160mm