Hikoki Accu Moeraanzetter 3/4 36V MV-EX HSC WR36DAW2Z
Ons artikelnummer: HIK00010
Merk: HiKOKI
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Deze accu slagmoeraanzetter is uitgerust met een krachtige 36 V motor die een zeer hoog aan- en losdraaimoment levert, ideaal voor het werken met bouten, moeren en schroeven. De compacte body en de duurzame, sterke tandwielhuis dragen bij aan een efficiënte werking. De koolborstelloze motor zorgt voor een langere levensduur en betrouwbare prestaties. Met 4 instelbare standen biedt deze slagmoeraanzetter flexibiliteit voor verschillende taken. Hij is IP56-gecertificeerd, wat betekent dat hij bestand is tegen stof en water. De accu-indicator en LED-verlichting zorgen voor een handige weergave van de accu-status en een goed zicht op uw werk. De riemhaak voegt extra draaggemak toe. De slagmoeraanzetter wordt geleverd in een HSC II koffer, maar accu's en lader zijn niet inbegrepen.
Kenmerken:
  • Capaciteit bouten en moeren (mm): M12 - M30
  • Capaciteit harde bout (mm): M10 - M24
  • Max. aandraaimoment (Nm): 400/600/800/1.180 - losdraaimoment 1.800
  • Toerental onbelast laag (min.): 0-600/0-900
  • Toerental onbelast hoog (min.): 0-1.200/0-1.500
  • Aantal slagen belast laag (min.): 0-1.200/0-1.800
  • Aantal slagen belast hoog (min.): 0-2.300/0-2.900
  • Gereedschapsopname: 3/4"
  • Beschermingsklasse: IP56
  • Motor zonder koolborstels
  • Hoogte (mm): 290
  • Lengte (mm): 221
  • Gewicht (kg): 3,7
Leveringsomvang:
  • 1x HSC III koffer
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00010
Price Per Label STUKS
GTIN 04966376323609
Brand HiKOKI
Nom. spanning 36
Met acculader Nee
Aantal meegeleverde accu's 0
Hoogte 290
Gewicht zonder accupack 3.7
Lengte 221
Courantheid B
Hoogte 290 mm
Gewicht 3,7 kg
Lengte 221 mm
AGP product long description 1180Nm, MV, Exclusive In HSC III HiKOKI
AGP product variation HiKOKI
AGP product description Accu Slagmoeraanzetter 3/4" 36V, BL,
AGP product erp description Accu Slagmoeraanzetter 3/4" 36V, BL, / 1180Nm, MV, Exclusive In HSC III HiKOKI / WR36DAW2Z / HiKOKI