Hikoki Accu Schrobzaag Bl Exclusive CR18DBLW4Z
Ons artikelnummer: HIK00069
Merk: HiKOKI
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Kenmerken:
  • Slaglengte: 32 mm
  • AT mode: 1.600/2.500 min.
  • Capaciteit hout: 120 mm
  • Capaciteit staal: 19 mm
  • Capaciteit RVS staal: 130 mm
  • Toerental onbelast: 0 - 1.600/2.300/2.500 min.
  • Motor zonder koolborstels
  • Lengte: 435 mm
  • Gewicht: 3,4 kg
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00069
Price Per Label STUKS
GTIN 04966376304936
Brand HiKOKI
Nom. spanning 18
Aantal meegeleverde accu's 0
Met acculader Nee
Courantheid B
Voltage 18 V
AGP product long description Exclusive In Doos HiKOKI
AGP product description Accu Reciprozaag 18V, BL, 90mm, MV,
AGP product erp description Accu Reciprozaag 18V, BL, 90mm, MV, / Exclusive In Doos HiKOKI / CR18DBLW4Z / HiKOKI