Hikoki Accu Schrobzaag MV-EX CR36DAW4Z
Ons artikelnummer: HIK00366
Merk: HiKOKI
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Kenmerken:
  • Motor zonder koolborstels
  • ACS (automatic control system)
  • UVP (User Vibration Protection)
Technische Kenmerken:
  • Slaglengte: 32 mm
  • Capaciteit hout: 300 mm
  • Capaciteit staal: 19 mm
  • Capaciteit buizen: 130 mm
  • Toerental onbelast: 0 - 1.700 / 0 - 2.000 / 0 - 2.500 / 0 - 3.000 min.
  • Lengte: 485 mm
  • Gewicht: 4,8 kg
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00366
Price Per Label STUKS
GTIN 04966376324903
Brand HiKOKI
Nom. spanning 36
Aantal meegeleverde accu's 0
Met acculader Nee
Courantheid C
Gewicht 4,5 kg
AGP product long description Exclusive In Doos HiKOKI
AGP product description Accu Reciprozaag 36V, BL, UVP, 300mm,
AGP product erp description Accu Reciprozaag 36V, BL, UVP, 300mm, / Exclusive In Doos HiKOKI / CR36DAW4Z / HiKOKI