Ons artikelnummer: HIK00190
Merk: HiKOKI
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
· blaasconstructie voor schone zaagweg
· aluminium beschermkap
· aluminium zool
· soft grip
· met spoumes
· in verstek tot 45°
· snoerhouder
· lang snoer, 4m
Specificaties
arrow-right
SKU HIK00190
Price Per Label STUKS
GTIN 04966376292707
Brand HiKOKI
Spanning 230
Snijdiepte (45°) 48
Snijdiepte (90°) 66
Machinegewicht 5.2
Nom. opgenomen vermogen 1300
Zaagbladdiameter 190
Courantheid J
Vermogen 1300 W
Gewicht 4,7 kg
Hoogte 250 mm
Breedte 227 mm
Lengte 314 mm
AGP product long description In HSC IV HiKOKI
AGP product description Cirkelzaagmachine 230V, 1.300W, 190mm,