Hikoki Multi Lader UC18YTSLW0Z
Ons artikelnummer: HIK00451
Merk: HiKOKI
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Hikoki Multi Lader UC18YTSLW0Z
De multilader is ontworpen om maximaal vier accu's tegelijk op te laden en is compatibel met 14,4V, 18V accu's en MULTI VOLT accu's. De lader biedt verschillende laadfuncties, waaronder snelladen, het opladen van accu's één voor één, of het gelijktijdig opladen van meerdere accu's. Daarnaast beschikt de multilader over twee USB-aansluitingen van 5V (1 Amp) voor het opladen van mobiele apparaten. Er is ook een AC-stopcontact (8 Amp) aanwezig, dat kan worden gebruikt als verlengsnoer wanneer de lader is aangesloten op het stopcontact.