Hikoki Booster Pack A2 Li-ion UC18YSL3WEZ
Ons artikelnummer:
Merk: HiKOKI
Ruim op voorraad
information-circle
Op voorraad
information-circle
Variant
Aantal
Wilt u andere aantallen bestellen? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden.
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Hikoki Booster Pack A2 UC18YSL3WEZ
Het Hikoki Booster Pack A2, model UC18YSL3WEZ, heeft een batterijcapaciteit van 5,0 Ah tot 2,5 Ah en een batterijvoltage van 18V tot 36V. Het is samengesteld uit lithium-ion batterijen. De oplaadtijd van de batterij is 32 minuten. Het type batterij is BSL36A18 en het type oplader is UC18YSL3, geschikt voor 220 V en 50/60 Hz.
Kenmerken:
  • Batterij capaciteit (Ah) 5,0 - 2,5
  • Batterij voltage (V) 18 - 36
  • Batterij samenstelling Li-ion
  • Batterij (type) BSL36A18
  • Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz