- Home
- Kelfort Bouwlamp led 5m kabel h077rn-f 50W/4500 LUMEN
Kelfort Bouwlamp led 5m kabel h077rn-f 50W/4500 LUMEN
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Bouwlamp led kelfort 5m kabel h077rn-f 50W/4500 LUMEN
Deze lamp beschikt over een hoge lichtechtheid, waardoor de lamp omschreven kan worden als “anti-vals licht”. Door de gebruikte LED techniek komt de lamp dicht in de buurt van de kleurstelling van halogeen. Met een aluminium lampbehuizing met zwarte poedercoating en kunststof beugel. De ruit van de lamp is gemaakt van polycarbonaat. Kan gebruikt worden in een omgeving van -20 tot +40 graden Celsius.
Kenmerken:
- Lichtsterkte: 4500 lumen
- Vermogen: 50W
- Input spanning: AC200-240V
- Werkspanning: DC25-80V. 50-60Hz
- Kleurtemperatuur: 4000 Kelvin (helder wit)
- Met 5 m neopreen H05 RN-F aansluitkabel
- Klasse II, IP65, CE, EMC/RohS gekeurd
Specificaties
Specificaties
| SKU | 782054 |
|---|---|
| GTIN | 08714678176975 |
| Brand | Kelfort |
| Nom. spanning | 230 - 240 |
| Met contactdoos | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur standaard | Zwart |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 |
| Met bescherming | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4500 |
| Lichtkleur | Wit |
| Met statief | Ja |
| Met statiefhouder | Ja |
| Max. systeemvermogen | 50 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Materiaal behuizing | Metaal/kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lengte aansluitkabel | 5 |
| Met lichtbron | Nee |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met wieltjes | Nee |
| Courantheid | B |
| AGP product long description | 5M KABEL H077RN-F |
| AGP product description | Bouwlamp LED 5m Kabel H077RN-F Kelfort |
| AGP product erp description | Bouwlamp LED 5m Kabel H077RN-F Kelfort / 50W/4500 Lumen / Kelfort |
| AGP Product model | 50W/4500 Lumen |
| AGP product variation | Kelfort |