- Home
- - Klemschaal ALU-KLEMSCHALEN 150 X 10 MM
- Klemschaal ALU-KLEMSCHALEN 150 X 10 MM
Ons artikelnummer:
S08567
Merk:
-
Op voorraad
per set
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
Klemschalen
- Produktnaam: Klemschalen
- Norm: EN 14420-3
- Werkdruk: 25
- Materiaal: Aluminium
- Toebehoren: Inclusief inbusbouten en moeren
- Afmetingen: 150 x 10 mm
- Omschrijving: Compleet met inbusbouten en moeren.
Specificaties
Specificaties
| SKU | S08567 |
|---|---|
| GTIN | 04030477030213 |
| Brand | - |
| AGP product erp description | Alu-Klemschalen 150x10mm / KOMPL BOUTEN&MOEREN,168-174mm / SET |
| AGP product description | Alu-Klemschalen 150x10mm |
| AGP product variation | SET |
| AGP Product model | KOMPL BOUTEN&MOEREN,168-174mm |
| Courantheid | C |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Price Per Label | SET |