- Home
- Facom Lege Doos Bp.c19 BP.C19
Facom Lege Doos Bp.c19 BP.C19
Ons artikelnummer:
A09376
Merk:
Facom
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Specificaties
Specificaties
Specificaties
| SKU | A09376 |
|---|---|
| GTIN | 03148517763272 |
| Brand | Facom |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 248 |
| Breedte | 493 |
| Diepte | 256 |
| Model | Koffer |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 248 mm |
| Lengte | 493 mm |
| Materiaal | kunststof |
| AGP product description | Tool Box 19" Facom |
| AGP product erp description | Tool Box 19" Facom / BP.C19 / Facom |
| AGP Product model | BP.C19 |
| Price Per Label | STUKS |
| AGP product variation | Facom |