- Home
- Labor Spiraalboor D338 Hss-r Rolgew. 9.3 Mm
Labor Spiraalboor D338 Hss-r Rolgew. 9.3 Mm
Ons artikelnummer:
LAB00100
Merk:
Labor
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
Uitvoering :
DIN 338, rechtssnijdend, type N, 118° snijhoek, rolgewalst, zwart.
Toepassing :
Voor het boren in de meest voorkomende staalsoorten, hoge taaiheid.
Specificaties
Specificaties
| SKU | LAB00100 |
|---|---|
| GTIN | 08713974072011 |
| Brand | Labor |
| Totale lengte | 125 |
| Met snelsluiting | Nee |
| Opnamesysteem | Cilindrische insteekas |
| Schachtvorm | Cilindrisch |
| Diameter boor | 9.3 |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Geschikt voor keramiek | Nee |
| Geschikt voor tegels | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Ja |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor staal | Ja |
| Courantheid | J |
| Diameter | 9.3 mm |
| Lengte | 125 mm |
| AGP product description | Metaalboor DIN338 HSS-R Rolgewalst Labor |
| AGP product erp description | Metaalboor DIN338 HSS-R Rolgewalst Labor / 9.3mm |
| AGP Product model | 9.3mm |
| Price Per Label | STUKS |