- Home
- Calex Lamp 24V Helder E27 60W 24V
Calex Lamp 24V Helder E27 60W 24V
Ons artikelnummer:
A31381
Merk:
Calex
Op voorraad
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
| diam. 60.00 x 107.50 mm |
Specificaties
Specificaties
| SKU | A31381 |
|---|---|
| Brand | Calex |
| Model | Helder |
| Kleur | Wit |
| Courantheid | C |
| Vermogen | 60W |
| Voltage | 24V |
| Type | E27 |
| AGP product description | LAMP 24V HELDER |
| AGP product erp description | LAMP 24V HELDER / CALLDEX/OSRAM / E27 60W 24V |
| AGP Product model | E27 60W 24V |
| AGP product long description | CALLDEX/OSRAM |