- Home
- - Milieubak Zwart 177L
- Milieubak Zwart 177L
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Milieubak Zwart 177L
Verbeter afvalbeheer met deze zwarte Milieubak, met een capaciteit van 177 liter. Deze milieubak is ideaal voor het gescheiden inzamelen van afval in verschillende omgevingen. Met een handig formaat past deze bak gemakkelijk in diverse ruimtes, terwijl het duurzame ontwerp zorgt voor een langdurige en effectieve afvalverwerking.
Kenmerken:
- Zwarte milieubak
- Polyethyleen
- Gescheiden inzamelen van afval
- Afmetingen 120x80x25cm
- Inhoud 177 liter
Specificaties
Specificaties
| SKU | A63707 |
|---|---|
| GTIN | 08711293232253 |
| Brand | - |
| Buitendiepte | 1200 |
| Inhoud | 177 |
| Buitenbreedte | 800 |
| Buitenhoogte | 250 |
| Met deksel | Nee |
| Met slot | Nee |
| Met greep | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Courantheid | A |
| Afmeting | 120x80x25 cm |
| Inhoud | 235 l |
| AGP product long description | 200 LITER ZWART |
| AGP product description | Milieubak 120x80x25cm 200 Liter Zwart |
| AGP product erp description | Milieubak 120x80x25cm 200 Liter Zwart / 200 LITER / Unbranded |
| AGP Product model | 200 LITER |
| AGP product variation | Unbranded |