Makita 12 V Max Slagschroevendraaier TD110DSAJ
Ons artikelnummer: MAK47476
Merk: Makita
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Makita TD110DSAJ - 12 V Max Slagschroevendraaier
TD110DSAJ - 12 V Max Slagschroevendraaier is een praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Met een maximaal aandraaimoment van 110 Nm en een motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. De ergonomische handgreep zorgt voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Deze compacte en lichte machine weegt slechts 1,0/1,2 kg en is uitgerust met LED-verlichting voor beter zicht in donkere ruimten.
Technische Kenmerken:
  • Afm. lxbxh: 155x66x223 mm
  • Geluidsdrukniveau (LpA): 94 dB(A)
  • Vibratie ah bevestigen tot max.: 8,0 m/s²
  • Vibratie (K) bevestigen tot max.: 1,5 m/s²
  • Stuks per verpakking: 1 st
  • Volt (spanning): 10,8 V
  • Gewicht met lage CXT accu: 1,0 kg
  • Gewicht met hoge CXT accu: 1,2 kg
  • Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
  • Onzekerheid (K) (LwA): 3 dB(A)
  • Geluidsvermogenniveau (LWA): 105 dB(A)
  • Aantal slagen minimaal: 0 per minuut
  • Aantal slagen (stand 1) maximaal: 3200 per minuut
  • Bout/schroef 12.9 metrisch maximaal: 10 mm
  • Bout/schroef 8.8 metrisch minimaal: 6 mm
  • Bout/schroef 8.8 metrisch maximaal: 12 mm
  • Bout/schroef 12.9 metrisch minimaal: 5 mm
  • Bout/schroef 10.9 metrisch maximaal: 10 mm
  • Bout/schroef 10.9 metrisch minimaal: 6 mm
  • Bout/schroef 4.6 metrisch minimaal: 10 mm
  • Bout/schroef 4.6 metrisch maximaal: 18 mm
  • Maximale koppel (stand 1): 110 Nm
  • Lengte schroef maximaal: 90 mm
  • Lengte schroef minimaal: 22 mm
  • Toerental onbelast (stand 1) maximaal: 2600 rotaties per minuut
  • Var. toerenregeling (schakelaar): 1
  • Softgrip: Ja
  • Type motor: 2-polig
  • Aansluiting/opname: 1/4" zeskant Vorm E
  • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Elektrische rem: Ja
  • Toerental onbelast (stand 1): 0 - 2600
  • Accubeveiliging: 1
  • Platform: CXT 12 V Max
  • Acculading indicator.: Nee
  • Links-/ rechtsomdraaiend: Ja
  • Variabele toerenregeling: Ja
  • Soort variabele toerenregeling: Schakelaar
  • Meegeleverd met mbox
Meegeleverde artikelen:
  • Makita 197363-4 lader cxt dc10sb
  • Makita 346909-5 draaghaak kort diverse machines
  • Makita 821549-5 mbox1
  • Makita 838312-9 mbox inleg slagmoersleutel
  • Makita 784244-7 schroefbit ph2x50mm
  • Makita 197396-9 Accu BL1021B CXT 12 V 2.0 Ah(2 st)
Specificaties
arrow-right
SKU MAK47476
GTIN 00088381800730
Brand Makita
AGP product erp description 12V Max Slagschroevendraaier Incl. / 2.0Ah Accu 2St./Lader In Mbox Makita / TD110DSAJ / Makita
AGP product description 12V Max Slagschroevendraaier Incl.