Makita 18 V Plaatschaar DJS130ZJ
Ons artikelnummer: MAK43361
Merk: Makita
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Makita DJS130ZJ - 18 V Plaatschaar
Met de DJS130ZJ 18 V Plaatschaar knip je eenvoudig en recht verschillende soorten metalen platen. Deze handzame en lichte accu plaatschaar heeft een 360° draaibare kop voor ergonomisch knippen in elke positie. Dankzij de handige riemclip is de plaatschaar zowel links als rechts te dragen. Let op: Geleverd zonder accu.
Technische Kenmerken:
  • Afm. lxbxh: 350x80x193 mm
  • Geluidsdrukniveau (LpA): 74 dB(A)
  • Vibratie (K) plaatstaal knippen: 1,5 m/s²
  • Vibratie ah plaatstaal knippen: 5,5 m/s²
  • Stuks per verpakking: 1 st
  • Volt (spanning): 18 V
  • Gewicht met lage LXT 18 V accu: 2,0 kg
  • Gewicht met hoge LXT 18 V accu: 2,2 kg
  • Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
  • Aantal snijbewegingen (stand 1) maximaal: 3000 per minuut
  • Maximale dikte staal-/ RVS tot 600N/mm²: 1,0 mm
  • Maximale dikte aluminium-/ Non-ferro tot 200N/mm²: 2,2 mm
  • Maximale dikte staal-/ RVS tot 400N/mm²: 1,3 mm
  • Snijradius minimaal: 130 mm
  • Softgrip: Ja
  • Type motor: 4-polig
  • Minimale snijradius: 130 mm
  • Accubeveiliging: 1
  • Acculading indicator.: Nee
  • Meegeleverd met mbox
Meegeleverde artikelen:
  • Makita 762013-6 voelermaat
  • Makita 821550-0 mbox2
  • Makita 125112-9 schaarkop compleet
  • Makita 783201-2 inbussleutel 3,0mm
Specificaties
arrow-right
SKU MAK43361
GTIN 00088381892636
Brand Makita
AGP product erp description 18V Plaatschaar Zonder Accu/Lader In / Mbox Makita / DJS130ZJ / Makita
AGP product description 18V Plaatschaar Zonder Accu/Lader In