Makita 18 V Schaaf 82 mm DKP180ZJ
Ons artikelnummer: MAK0777
Merk: Makita
Op voorraad
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Makita DKP180ZJ - 18 V Schaaf 82 mm
Met de DKP180ZJ 18 V Schaaf van 82 mm kun je eenvoudig en degelijk vlakwerk verrichten. De diepte-instelknop zorgt voor een nauwkeurigheid van 0,1 mm. Deze schaaf is geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm en heeft een V-groef in de voorzool voor het breken van kanten. De HM-wisselbeitels kunnen aan beide zijdes gebruikt worden, waardoor je langer kunt werken. Daarnaast is de schaaf voorzien van een parkeersteun voor het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Let op: Geleverd zonder accu.
Technische Kenmerken:
  • Afm. lxbxh: 333x157x160 mm
  • Afm. lxbxh: 333x157x160 mm
  • Sponningdiepte: 9 mm
  • Sponningdiepte: 9 mm
  • Toerental onbelast: 15000 min-1
  • Geluidsdrukniveau (LpA): 87 dB(A)
  • Vibratie (K) hout schaven: 1,5 m/s²
  • Vibratie ah hout schaven: 4,5 m/s²
  • Stuks per verpakking: 1 st
  • Stuks per verpakking: 1 st
  • Volt (spanning): 18 V
  • Volt (spanning): 18 V
  • Gewicht met lage LXT 18 V accu: 3,2 kg
  • Gewicht met hoge LXT 18 V accu: 3,4 kg
  • Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
  • Onzekerheid (K) (LwA): 3 dB(A)
  • Geluidsvermogenniveau (LWA): 98 dB(A)
  • Schaafbreedte: 82 mm
  • Schaafbreedte: 82 mm
  • Maximale capaciteit schaafdiepte: 2 mm
  • Softgrip: Ja
  • Softgrip: Ja
  • V-groef: Ja
  • V-groef: Ja
  • Elektrische rem: Ja
  • Elektrische rem: Ja
  • Accubeveiliging: 1
  • Accubeveiliging: 1
  • Platform: LXT 18 V
  • Platform: LXT 18 V
  • Meegeleverd met mbox
Meegeleverde artikelen:
  • Makita 122695-0 schaafbeitel afstelmal 82mm
  • Makita 165581-2 parallelgeleider schaaf
  • Makita 782209-3 dopsleutel 9mm
  • Makita 821551-8 mbox3
  • Makita 837808-7 kofferinzetinlay dkp180
  • Makita D-07945 hm wisselbeitels 82mm
Specificaties
arrow-right
SKU MAK0777
GTIN 00088381662703
Brand Makita
AGP product erp description 18V Schaaf 82mm Zonder Accu/Lader In / Mbox Makita / DKP180ZJ / Makita
AGP product description 18V Schaaf 82mm Zonder Accu/Lader In