- Home
- Makita 230 V Breekhamer HM1317C
Makita 230 V Breekhamer HM1317C
Op voorraad bij leverancier
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Makita HM1317C - 230 V Breekhamer
HM1317C - 230 V Breekhamer met Lineaire AVT voor het breken van (dek)vloeren. Laag trillingsniveau dankzij actieve Anti Vibratie Technologie. 'Soft no load' voor comfort en duurzaamheid. Elektronica zorgt voor constant toerental en instelbare slagkracht. Automatisch uitschakelende koolborstels voor gemak. Tot 2 uur en 46 minuten werken zonder grenswaarde overschrijding.
Technische Kenmerken:
- Gewicht (EPTA): 17,0 kg
- Kabellengte: 5,0 m
- Opgenomen vermogen: 1510 W
- Afm. lxbxh: 715x129x266 mm
- Slagkracht (EPTA): 25,0 joule
- Geluidsdrukniveau (LpA): 81 dB(A)
- Stuks per verpakking: 1 st
- Vibratie (K) beitelen met D-greep: 1,5 m/s²
- Vibratie ah beitelen met D-greep: 8,5 m/s²
- Volt (spanning): 230 V
- Onzekerheid (K) (LpA): 2,4 dB(A)
- Onzekerheid (K) (LwA): 2,4 dB(A)
- Geluidsvermogenniveau (LWA): 101 dB(A)
- Aantal slagen minimaal: 730 per minuut
- Aantal slagen (stand 1) maximaal: 1450 per minuut
- Softstart: Ja
- Var. toerenregeling (draaiknop): 1
- Aansluiting/opname: SW30
- Schuifschakelaar: Ja
- Soft no load: Ja
- AVT: Ja
- Constant toerental: Ja
- Platform: 230 V
- Acculading indicator.: Nee
- Variabele toerenregeling: Ja
- Soort variabele toerenregeling: Draaiknop
- Meegeleverd met koffer
Meegeleverde artikelen:
- Makita 824897-1 trolleykoffer kunststof breekhamer
- Makita D-31924 puntbeitel 410 mm sw30
Specificaties
Specificaties
| SKU | MAK0322 |
|---|---|
| GTIN | 00088381604628 |
| Brand | Makita |
| Lengte | 4,0 m |
| Courantheid | J |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| AGP product description | 230V Breekhamer In Koffer Makita |
| AGP product erp description | 230V Breekhamer In Koffer Makita / HM1317C / Makita |
| AGP Product model | HM1317C |
| AGP product variation | Makita |
| Price Per Label | STUKS |
Fabrikant
Fabrikant
Makita
Makita is de marktleider op het gebied van accugereedschap. De goede naam van het Japanse kwaliteitsmerkis jarenlang opgebouwd door talloze reeksen topgereedschap voor de professionele en thuisklusser. Wij bieden de gehele collectie bedraad en accugereedschap aan, denk hierbij aan boren, zagen, reinigingsapparatuur, maar bijvoorbeeld ook aan tuin- en parkmachines.