- Home
- Makita 230 V Combihamer HR4510CV
Makita 230 V Combihamer HR4510CV
Op voorraad bij leverancier
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Makita HR4510CV - 230 V Combihamer
HR4510CV - 230 V Combihamer is ideaal voor gaten tot 28 mm in beton, maar kan tot 45 mm boren. Geschikt voor breekwerkzaamheden dankzij vastzetknop in beitelstand. Met Anti Vibratie Technologie voor laag trillingsniveau. Smart Impact Technologie zorgt voor tot 50% sneller werken. Constante slag- en draaikracht, zelfs bij zware belasting. Voorzien van slipkoppeling en led-indicatie voor onderhoudswaarschuwingen. Verstelbare D-handgreep en instelbare slagkracht voor breken. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder. TNO-gecertificeerd voor stofvrij werken in combinatie met stofzuiger.
Technische Kenmerken:
- Gewicht (EPTA): 8,9 kg
- Kabellengte: 5,0 m
- Opgenomen vermogen: 1350 W
- Afm. lxbxh: 458x136x288 mm
- Slagkracht (EPTA): 9,4 joule
- Geluidsdrukniveau (LpA): 92 dB(A)
- Vibratie (K) beitelen met zijhandgreep: 1,5 m/s²
- Vibratie (K) hamerboren in beton: 2,0 m/s²
- Vibratie ah hamerboren in beton: 8,6 m/s²
- Vibratie ah beitelen met zijhandgreep: 7,0 m/s²
- Stuks per verpakking: 1 st
- Volt (spanning): 230 V
- Diameter betonboor: 10 - 45 mm
- Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
- Onzekerheid (K) (LwA): 3 dB(A)
- Geluidsvermogenniveau (LWA): 103 dB(A)
- Aantal slagen minimaal: 1250 per minuut
- Aantal slagen (stand 1) maximaal: 2750 per minuut
- Ideaal boorbereik beton Ø minimaal: 22 mm
- Boren in beton Ø maximaal: 45 mm
- Kroonboor Ø minimaal: 20 mm
- Ideaal boorbereik beton Ø maximaal: 40 mm
- Boren in beton Ø minimaal: 10 mm
- Kroonboor Ø maximaal: 125 mm
- Freeskroon Ø minimaal: 45 mm
- Freeskroon Ø maximaal: 80 mm
- Toerental onbelast (stand 1) maximaal: 280 rotaties per minuut
- Toerental onbelast (stand 1) minimaal: 130 rotaties per minuut
- Softgrip: Ja
- Softstart: Ja
- Var. toerenregeling (draaiknop): 1
- Aantal instelbare beitelstanden: 16
- Aansluiting/opname: SDS-MAX
- (Veiligheids)slipkoppeling: Ja
- Toerental onbelast (stand 1): 130 - 280
- Constant toerental: Ja
- Platform: 230 V
- Acculading indicator.: Nee
- Soort versnelling: Mechanisch
- Aantal versnellingen.: 1
- Led kleur indicator: elektrisch circuit in orde: Groen
- Led kleur indicator: koolborstels verwisselen: Rood
- Variabele toerenregeling: Ja
- Soort variabele toerenregeling: Draaiknop
- Meegeleverd met koffer
Meegeleverde artikelen:
- Makita 134890-0 zijhandgreep d voor breken
- Makita 195866-2 stofafzuigadapter borenbreken set
- Makita 321248-4 diepteaanslag combihamer
Specificaties
Specificaties
| SKU | MAK0354 |
|---|---|
| GTIN | 00088381634045 |
| Brand | Makita |
| Lengte | 5,0 m |
| Courantheid | J |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| AGP product description | 230V Combihamer 40mm In Koffer Makita |
| AGP product erp description | 230V Combihamer 40mm In Koffer Makita / HR4510CV / Makita |
| AGP Product model | HR4510CV |
| AGP product variation | Makita |
Fabrikant
Fabrikant
Makita
Makita is de marktleider op het gebied van accugereedschap. De goede naam van het Japanse kwaliteitsmerkis jarenlang opgebouwd door talloze reeksen topgereedschap voor de professionele en thuisklusser. Wij bieden de gehele collectie bedraad en accugereedschap aan, denk hierbij aan boren, zagen, reinigingsapparatuur, maar bijvoorbeeld ook aan tuin- en parkmachines.