- Home
- Makita Grasmaaier 2x18v Dlm380Z
Makita Grasmaaier 2x18v Dlm380Z
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
- Zonder accu's en lader, in doos
- Sterke accu-aangedreven grasmaaier voor middelgrote gazons.
- Lage verbruikskosten door minder onderhoud en het ontbreken van brandstof en olie.
- Stil en milieuvriendelijk door het gebruik van Lithium-ion accu.
- Centraal in 9 hoogtes te verstellen wielen voor optimale afstemming met het gazon.
- Opvouwbare duwbeugel voor plaatsbesparend opbergen.
- Dubbel accu systeem: het gemak van 18 V, de kracht van 36 V.
- Uitwisselbaar met en zonder sterbeveiligde accu's en met een combinatie van de twee.
- Uitgerust met acculading waarschuwingssysteem: één voor elke accu.
- De accu’s passen op ruim 100 machines.
- Maaibreedte 38 cm
- Maaihoogte 25 - 75 mm
- Maaioppervlak 270 - 540 m²
- Inhoud opvangbak 40 l
- Materiaal chassis ABS
- Maaihoogte standen 6
- Maaihoogte verstelling centraal
- Ø wielen voor/achter 14 / 19 cm
- Toerental onbelast 3700 min-1
- Volt (spanning) 36 V
- Softstart ja
- Elektrische rem ja
- Accubeveiliging ja
- Veiligheidsschakelaar ja
- Acculading indicator ja
- Afm. lxbxh 1145x465x1023 mm
- Standtijd hoog (BL1815N) 00 : 9 uur
- Standtijd hoog (BL1820/B) 00 : 12 uur
- Standtijd hoog (BL1830/B) 00 : 17 uur
- Standtijd hoog (BL1840/B) 00 : 23 uur
- Standtijd hoog (BL1850/B) 00 : 30 uur
- Standtijd hoog (BL1860B) 00 : 37 uur
- Vibratie ah onbelast 2,5 m/s²
- Vibratie (K) onbelast 1,5 m/s²
- Geluidsdrukniveau (LpA) 81 dB(A)
Specificaties
Specificaties
| SKU | MAK0778 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 00088381891172 |
| Brand | Makita |
| Nom. spanning | 18 |
| Snijsysteem | Spindelmes |
| Kniphoogte | 250 - 750 |
| Inhoud opvangvoorziening | 40 |
| Snijbreedte | 380 |
| Robot | Nee |
| Courantheid | C |
| Voltage | 36 V |
| Breedte | 38 cm |
| AGP product description | LXT 2x18V Accu Grasmaaier 38cm Zonder |
| AGP product erp description | LXT 2x18V Accu Grasmaaier 38cm Zonder / Accu/Lader In Doos Makita / DLM382Z / Makita |
| AGP Product model | DLM382Z |
| AGP product long description | Accu/Lader In Doos Makita |
| AGP product variation | Makita |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
Fabrikant
Fabrikant
Makita
Makita is de marktleider op het gebied van accugereedschap. De goede naam van het Japanse kwaliteitsmerkis jarenlang opgebouwd door talloze reeksen topgereedschap voor de professionele en thuisklusser. Wij bieden de gehele collectie bedraad en accugereedschap aan, denk hierbij aan boren, zagen, reinigingsapparatuur, maar bijvoorbeeld ook aan tuin- en parkmachines.