Makita LXT 18 V accu Stokheggenschaar 50 cm verstelbaar DUN500WZ
Ons artikelnummer: MAK47869
Merk: Makita
Op voorraad bij leverancier
information-circle
+ Toevoegen om te vergelijken
Voorraadartikelen binnen 1 werkdag verzonden
Persoonlijk contact
Deskundig advies
10 vestigingen, altijd bij u in de buurt!
Productomschrijving
arrow-right
Makita DUN500WZ - LXT 18 V accu Stokheggenschaar 50 cm verstelbaar
DUN500WZ is een lichtgewicht stokheggenschaar op accu met een totale lengte van 2115 mm. De meshoek is trapsgewijs instelbaar van -45° t/m +70°, met een extra 180° positie voor opbergen of transport. De dubbelzijdig geslepen messen zorgen voor efficiënt snijden en minder wrijving dankzij het speciale tandenprofiel. Let op: Geleverd zonder accu.
Technische Kenmerken:
  • Vibratie ah handgreep voorzijde: 4,7 m/s²
  • Afm. lxbxh: 2115x97x137 mm
  • Vibratie ah handgreep achterzijde: 2,5 m/s²
  • Geluidsdrukniveau (LpA): 81 dB(A)
  • Vibratie (K) handgreep voorzijde: 1,5 m/s²
  • Vibratie (K) handgreep achterzijde: 1,5 m/s²
  • Stuks per verpakking: 1 st
  • Lengte schaar: 500 mm
  • Volt (spanning): 18 V
  • Gewicht met hoge LXT 18 V accu: 4,5 kg
  • Tandsteek: 35 mm
  • Max. snij opening: 23,5 mm
  • Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
  • Werktijd hoog (BL1860B): 01 : 00 uur
  • Onzekerheid (K) (LwA): 3 dB(A)
  • Geluidsvermogenniveau (LWA): 92 dB(A)
  • Aantal snijbewegingen (stand 1) maximaal: 2000 per minuut
  • Aantal snijbewegingen (stand 2) maximaal: 3600 per minuut
  • Aantal snijbewegingen (stand 3) maximaal: 4400 per minuut
  • Hoekverstelling minimaal: -40 graden
  • Hoekverstelling maximaal: 70 graden
  • Maximale snij opening: 23,5 mm
  • Type motor: BL-motor
  • Elektrische rem: Ja
  • Dubbelsnijdende messen: Ja
  • Var. toerenregeling (digitaal): 1
  • Platform: LXT 18 V
  • XPT: Ja
  • Aantal hoek instellingen: 6
  • Acculading indicator.: Nee
  • Variabele toerenregeling: Ja
  • Soort variabele toerenregeling: Digitaal
  • Meegeleverd met doos
Meegeleverde artikelen:
  • Makita 125516-5 draagriem diverse tuinmachines
  • Makita 191C14-9 messenset 500mm
  • Makita 345205-8 stootneus
  • Makita 458413-3 transportbescherming 50cm
Specificaties
arrow-right
SKU MAK47869
GTIN 00088381894715
Brand Makita
AGP product erp description LXT 18V Accu Stokheggenschaar 50cm / Verst. Z. Accu/Lader In Doos Makita / DUN500WZ / Makita
AGP product description LXT 18V Accu Stokheggenschaar 50cm