- Home
- Ragebolsteel 25 Mm 250cm 250CM
Ragebolsteel 25 Mm 250cm 250CM
Op voorraad
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Productomschrijving
Productomschrijving
Ragebolsteel 250x2,4cm. Gemaakt van tauari een sterke Braziliaanse houtsoort. Geschikt voor diverse ragebollen. Werkhoogte 4 tot 4,5 meter.
materiaal steel: tauari
Specificaties
Specificaties
| SKU | 432425 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 08712129485300 |
| Toepassing | Overig |
| Materiaal | Hout |
| Courantheid | B |
| AGP product description | Ragebolsteel 25 mm Tauari |
| AGP product erp description | Ragebolsteel 25 mm Tauari / 250cm |
| AGP Product model | 250cm |