- Home
- Ragebolsteel 28 Mm 300cm 300CM
Ragebolsteel 28 Mm 300cm 300CM
Ons artikelnummer:
432426
Merk:
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Specificaties
Specificaties
Specificaties
| SKU | 432426 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 08712129486406 |
| Toepassing | Overig |
| Materiaal | Hout |
| Courantheid | C |
| AGP product description | Ragebolsteel 28 mm |
| AGP product erp description | Ragebolsteel 28 mm / 300cm |
| AGP Product model | 300cm |