- Home
- SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw150 Cm/sp 150x225x90
SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw150 Cm/sp 150x225x90
Ons artikelnummer:
SKF05252
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
150x225x90
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF05252 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316575042684 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 10568 kg |
| Breedte | 90 mm |
| Binnendiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 225 mm |
| AGP product description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW150 |
| AGP product erp description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW150 / CM/SP SKF / 150x225x90 / SKF |
| AGP Product model | 150x225x90 |
| AGP product long description | CM/SP SKF |
| AGP product variation | SKF |