- Home
- SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw50 C Tn9/sp 50x80x38
SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw50 C Tn9/sp 50x80x38
Ons artikelnummer:
SKF04961
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
50x80x38
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF04961 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316574711642 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,635 kg |
| Breedte | 38 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| AGP product description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW50 |
| AGP product erp description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW50 / CTN9/SP SKF / 50x80x38 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 50x80x38 |
| AGP product long description | CTN9/SP SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |