- Home
- SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw60 C Tn9/sp 60x95x44
SKF Axiaal Hoekcontactkogellager Btw60 C Tn9/sp 60x95x44
Ons artikelnummer:
SKF04967
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
60x95x44
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF04967 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316574767427 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1,02 kg |
| Breedte | 44 mm |
| Binnendiameter | 60 mm |
| Buitendiameter | 95 mm |
| AGP product description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW60 |
| AGP product erp description | Axiaal Hoekcontactkogellager BTW60 / CTN9/SP SKF / 60x95x44 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 60x95x44 |
| AGP product long description | CTN9/SP SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |