- Home
- SKF Diepgroefkogellager 16008/c3 40x68x9
SKF Diepgroefkogellager 16008/c3 40x68x9
Ons artikelnummer:
SKF01605
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
40x68x9
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01605 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576676673 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,125 kg |
| Breedte | 9 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Buitendiameter | 68 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 16008/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 16008/C3 SKF / 40x68x9 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 40x68x9 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |