- Home
- SKF Diepgroefkogellager 16014/c3 70x110x13
SKF Diepgroefkogellager 16014/c3 70x110x13
Ons artikelnummer:
SKF01854
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
70x110x13
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01854 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577015921 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,427 kg |
| Breedte | 13 mm |
| Binnendiameter | 70 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 16014/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 16014/C3 SKF / 70x110x13 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 70x110x13 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |