- Home
- SKF Diepgroefkogellager 16030 150x225x24
SKF Diepgroefkogellager 16030 150x225x24
Ons artikelnummer:
SKF00415
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
150x225x24
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00415 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577080462 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3064 kg |
| Breedte | 24 mm |
| Binnendiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 225 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 16030 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 16030 SKF / 150x225x24 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 150x225x24 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |