- Home
- SKF Diepgroefkogellager 16036 180x280x31
SKF Diepgroefkogellager 16036 180x280x31
Ons artikelnummer:
SKF01506
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x280x31
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01506 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577004680 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 6486 kg |
| Breedte | 31 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 280 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 16036 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 16036 SKF / 180x280x31 / SKF |
| AGP Product model | 180x280x31 |
| AGP product variation | SKF |