- Home
- SKF Diepgroefkogellager 4308 Atn9 40x90x33
SKF Diepgroefkogellager 4308 Atn9 40x90x33
Ons artikelnummer:
C05572
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
40x90x33
Specificaties
Specificaties
| SKU | C05572 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316577004604 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,931 kg |
| Breedte | 33 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 4308 ATN9 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 4308 ATN9 SKF / 40x90x33 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 40x90x33 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |