- Home
- SKF Diepgroefkogellager 4311 Atn9 55x120x43
SKF Diepgroefkogellager 4311 Atn9 55x120x43
Ons artikelnummer:
SKF01429
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
55x120x43
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01429 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577296924 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2,09 kg |
| Breedte | 43 mm |
| Binnendiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 120 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 4311 ATN9 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 4311 ATN9 SKF / 55x120x43 / SKF |
| AGP Product model | 55x120x43 |
| AGP product variation | SKF |