- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6006-2rs1nr 30x55x13
SKF Diepgroefkogellager 6006-2rs1nr 30x55x13
Ons artikelnummer:
SKF02384
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
30x55x13
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02384 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571408439 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,119 kg |
| Breedte | 13 mm |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 55 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6006-2RS1NR SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6006-2RS1NR SKF / 30x55x13 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 30x55x13 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |