- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6010-2rs1 50x80x16
SKF Diepgroefkogellager 6010-2rs1 50x80x16
Ons artikelnummer:
SKF00781
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
50x80x16
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00781 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316570522204 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | C |
| Gewicht | 0,266 kg |
| Breedte | 16 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6010-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6010-2RS1 SKF / 50x80x16 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 50x80x16 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |