- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6014 70x110x20
SKF Diepgroefkogellager 6014 70x110x20
Ons artikelnummer:
SKF00799
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
70x110x20
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00799 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316577740441 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,597 kg |
| Breedte | 20 mm |
| Binnendiameter | 70 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6014 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6014 SKF / 70x110x20 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 70x110x20 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |