- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6021-2z 105x160x26
SKF Diepgroefkogellager 6021-2z 105x160x26
Ons artikelnummer:
SKF01759
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
105x160x26
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01759 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577066244 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1627 kg |
| Breedte | 26 mm |
| Binnendiameter | 105 mm |
| Buitendiameter | 160 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6021-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6021-2Z SKF / 105x160x26 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 105x160x26 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |