- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6026-2rs1 130x200x33
SKF Diepgroefkogellager 6026-2rs1 130x200x33
Ons artikelnummer:
SKF01757
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x200x33
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01757 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570368901 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3265 kg |
| Breedte | 33 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 200 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6026-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6026-2RS1 SKF / 130x200x33 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 130x200x33 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |