- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6032-2rs1 160x240x38
SKF Diepgroefkogellager 6032-2rs1 160x240x38
Ons artikelnummer:
SKF02368
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
160x240x38
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02368 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577740670 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 5222 kg |
| Breedte | 38 mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| Buitendiameter | 240 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6032-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6032-2RS1 SKF / 160x240x38 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 160x240x38 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |