- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6048 Ma/c3 240x360x56
SKF Diepgroefkogellager 6048 Ma/c3 240x360x56
Ons artikelnummer:
SKF02887
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
240x360x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02887 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571033037 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 20158 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 240 mm |
| Buitendiameter | 360 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6048 MA/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6048 MA/C3 SKF / 240x360x56 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 240x360x56 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |