- Home
- SKF Diepgroefkogellager 618/6 6x13x3,5
SKF Diepgroefkogellager 618/6 6x13x3,5
Ons artikelnummer:
SKF02027
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
6x13x3,5
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02027 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121592 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,002 kg |
| Breedte | 3,5 mm |
| Binnendiameter | 6 mm |
| Buitendiameter | 13 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 618/6 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 618/6 SKF / 6x13x3.5 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 6x13x3.5 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |