- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61805 25x37x7
SKF Diepgroefkogellager 61805 25x37x7
Ons artikelnummer:
SKF01551
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x37x7
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01551 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576639791 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,019 kg |
| Breedte | 7 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 37 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61805 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61805 SKF / 25x37x7 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x37x7 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |